Przewodnik sudecki Karkonosze spacery z lampami naftowymi

INTRYGUJĄCE MIASTO

TAJMENICE MIEDZIANKI

Miasto legenda

Zapraszamy na wieczór z lampami naftowymi w Miedziance. Tematem spaceru będą przede wszystkim tajemnice Miedzianki i sudeckiego uranu, mroczny czas bezpieki i siermiężnej polityki ZSRR oraz powojennego osadnictwa. Postaramy się odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego miasteczko zniknęło? Wszystkiemu będzie towarzyszyła niepowtarzalna aura z nutą tajemniczości.
Miedzianka to doskonałe miejsce do tego, żeby przybliżyć jej historię o odkryć fenomen odrodzenia tego miejsca.

UWAGA:

Organizowane wydarzenie odbywa się w trybie treningu grupowych zajęć sportowych turystyki kwalifikowanej (rekreacyjno – krajoznawczej), prowadzonych przez trenera – przewodnika sudeckiego, wyspecjalizowanego w prowadzeniu tego typu zajęć.
Sudecka Kraina zastrzega, że w razie niekorzystnych warunków pogodowych, lub małej ilości uczestników, Wieczorna Miedzianka z lampami naftowymi może być przeniesiona na inny termin.

 

WAŻNE INFORMACJE:

Rezerwacja pod adresem mailowym: sudeckakraina@o2.pl

Miejsce spotkania: przy Browarze Miedzianka

Strój dopasowany do warunków zewnętrznych,
– Buty najlepiej za kostkę

 

Uczestnicy otrzymają na czas spaceru lampy naftowe.

Ubezpieczenie NNW – we własnym zakresie. Udział mogą brać osoby pełnoletnie oraz osoby niepełnoletnie pod opieką pełnoprawnych opiekunów.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów, w czasie wycieczki obowiązuje zachowanie dwumetrowego dystansu, lub zakrywanie ust i nosa. Uczestnicy wycieczki zobowiązani są do posiadania i używania indywidualnych środków do odkażania rąk.

UWAGA: Zapisanie się i korzystanie z usług B.T. Sudecka Kraina wiąże się z akceptacją i przestrzeganiem REGULAMINU dostępnego na naszej stronie interntowej

spacer po Miedziance

Lokalizacja

Start parking przy Browarze Miedzianka