Sudecka Kraina

STANISZÓW -KOTLINA JELENIOGÓRSKA

Zamek Księcia Henryka Góra Witosza

Zapraszamy na wieczór z lampami naftowymi na Górę Witosza i do ruin zameczku Księcia Henryka.
Góra Witosza kryje wiele tajemnic związanych z dolnośląskim Nostradamusem – Hansem Rischmannem. Podczas wieczoru towarzyszyć nam będą wyjątkowe formy skalne, grota szczelinowa i punkt widokowy, na którym będziemy podziwiać piękno otaczającego nas krajobrazu w wieczorowej aurze.
Następnie przy świetle lamp naftowych odkryjemy sąsiednią Górę Grodna, na której wznoszą się ruiny zameczku Księcia Henryka
UWAGA:
Organizowane wydarzenie odbywa się w trybie treningu grupowych zajęć sportowych turystyki kwalifikowanej (rekreacyjno – krajoznawczej), prowadzonych przez trenera – przewodnika sudeckiego, wyspecjalizowanego w prowadzeniu tego typu zajęć.
Sudecka Kraina zastrzega, że w razie niekorzystnych warunków pogodowych, lub małej ilości chętnych, wieczór z lampami naftowymi może być przeniesiony na inny termin.
WAŻNE INFORMACJE:
 
 

• Zapisy wyłącznie drogą mailową: sudeckakraina@o2.pl
• Miejsce spotkania: Staniszów 68 przy głównej drodze – dawna wytwórnia likierów.
• Wieczór z lampami naftowymi prowadzą Przewodnicy Sudeccy
• Podczas wieczoru uczestnicy dostaną lampy naftowe.
• Ubezpieczenie NNW – we własnym zakresie. Udział mogą brać osoby pełnoletnie oraz osoby niepełnoletnie pod opieką pełnoprawnych opiekunów.
• Co zabrać: strój dopasowany do warunków zewnętrznych, latarkę, buty trekkingowe oraz raczki

• Ilość miejsc ograniczona.

 
Tel:
+48 515 761 005 – Jarek
 

UWAGA: Zapisanie się i korzystanie z usług B.T. Sudecka Kraina wiąże się z akceptacją i przestrzeganiem REGULAMINU dostępnego na naszej stronie internetowej

CZYTAJ REGULAMIN

 
 

Lokalizacja

Start Staniszów 68 

CzechEnglishGermanPolishUkrainian