Zapraszamy na wieczorny spacer z lampami naftowymi na Polanę Czarownic i Sowi Kamień. Opowiemy Wam o dawnych wierzeniach, obrzędach, tajemnych spotkaniach, miejscach związanych z dawnymi kultami na terenie Gór Izerskich i nie tylko. Ponadto zaprezentujemy fragmenty ze zbioru legend, pt. „Opowieści Ostateczne”, autorstwa Leszka Różańskiego, który we własnej osobie będzie jednym z prowadzących, to niezwykłe wydarzenie oraz fragmenty tekstów związanych z tematem czarownic i sag poświęconym Mocom (nie)czystym i ich Mistrzom.
UWAGA!
Na Placu Czarownic przewidziana jest degustacja lokalnych alkoholi.
Wedle życzenia jeśli ktoś poczuje tak zwany flow w temacie, może zabrać ze sobą jakiś rekwizyt związany z magią, czarostwem, lub może się przebrać w kostium adekwatny do tematu.
Informujemy, że prowadzący będą również przebrani w kostiumy historyczne. Trasa nie jest forsowna, prowadzi leśną drogą wprost na Polanę Czarownic i Sowi Kamień. Ilość miejsc mocno ograniczona.
WAŻNE INFORMACJE:
• Obowiązuje wyłącznie rezerwacja mailowa: sudeckakraina@o2.pl
• Miejsce spotkania: Galeria Kozia Szyja, miejscowość Kopaniec 145
• Dystans: około 6km
• Co zabrać: strój dopasowany do warunków pogodowych, buty najlepiej za kostkę
• Ilość miejsc ograniczona.
• Ubezpieczenie NNW – we własnym zakresie.
Biorąc udział w naszych wydarzeniach, akceptujesz Regulamin umieszczony na naszej stronie: www.sudeckakraina.pl
Ze względu na sytuację epidemiczną, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów, w czasie wycieczki obowiązuje zachowanie dwumetrowego dystansu, lub zakrywanie ust i nosa. Uczestnicy wycieczki zobowiązani są do posiadania i używania indywidualnych środków do odkażania rąk.
Tel:
+48 515 761 005 – Jarek
+48 504 586 966 – Ola
Fot: Ajtis