Sudecka Kraina wycieczki górskie koncerty spacery z lampami naftowymi

POZNAJ NAS BLIŻEJ

o NAS

Witaj w Sudeckiej Krainie!

Specjalizujemy się w organizowaniu programów pobytowych oraz wycieczek pieszych i autokarowych.

Planujemy wycieczki jednodniowe i wielodniowe, układamy programy dla kolonii i zielonych szkół. Ponadto organizujemy eventy, gry plenerowe, spektakle teatralne, wycieczki tematyczne, warsztaty i prelekcje.

Łączymy dobrą zabawę z ciekawym i oryginalnym przekazem informacji o regionie. Naszą ofertę kierujemy do grup o szerokim przedziale wiekowym, grup zorganizowanych, uczestników konferencji i wyjazdów firmowych jak i grup kameralnych – kilkuosobowych. Nie układamy programów zza biurka, ani nie jeździmy palcem po mapie.

Do każdego programu i wycieczki podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań abyś był zadowolony. Jeśli chcesz spędzić czas w ciekawy sposób, po prostu zadzwoń do nas lub napisz.

Jarosław Szczyżowski

Jestem przede wszystkim spełnionym Przewodnikiem Sudeckim, moją pasją jest historia Dolnego Śląska etnografia, dawne kulty i wierzenia. Gram na instrumentach pierwotnych i etnicznych, uwielbiam teatr i literaturę. Jestem autorem Przewodników Emocjonalnych wydanych przez Wydawnictwo ADREM i kilku jeszcze książek, które czekają cierpliwie na wydanie. Nie da się ukryć, głowę mam pełną pomysłów, które staram się urzeczywistniać na teatralnej scenie Sudetów.

Przewodnik Emocjonalny "Miedzianka - przewodnik po mieście, którego nie ma" otrzymał wyróżnienie na Poznańskich Targach Książki.

Marcin KAzimieruk 6

leszek różański

PRZEWODNIK GÓRSKI SUDECKI

Kulturoznawca, regionalista, pisarz, malarz, współtwórca Galerii Kozia Szyja

więcej:  WWW

olga orlińska szczyżowska

PRZEWODNIK GÓRSKI SUDECKI

Animatorka kultury/ przewodniczka w Muzeum Dom C.G. Hauptmannów, przewodniczka Karkonoskiego Parku Narodowego, malarka

więcej: WWW

tomasz nasiółkowski

PRZEWODNIK GÓRSKI SUDECKI

Podróżnik, meteorolog, badacz świadomości, pilot wycieczek międzynarodowych 

więcej: WWW

CzechEnglishGermanPolishUkrainian