Zapraszamy na wieczór w świetle lamp naftowych, który odbędzie się w malowniczych zakątkach Rudaw Janowickich w gwiaździstej odsłonie.
Wieczór odbędzie się na Sokoliku i w schronisku Szwajcarka skąd rozpościera się fantastyczna panorama na Sudety Zachodnie. Podczas wieczoru wyjaśnimy dlaczego Góry Sokole są kolebką polskiego himalaizmu, opowiemy, co Andrzej Sapkowski ma wspólnego z Husyckimi Skałami, dotrzemy do malowniczo położonego schroniska Szwajcarka, które kryje w sobie opowieści z dreszczykiem.
Wieczór poprowadzą licencjonowani przewodnicy górscy sudeccy

UWAGA:

Organizowane wydarzenie odbywa się w trybie treningu grupowych zajęć sportowych turystyki kwalifikowanej (rekreacyjno – krajoznawczej), prowadzonych przez trenera – przewodnika sudeckiego, wyspecjalizowanego w prowadzeniu tego typu zajęć.
Sudecka Kraina zastrzega, że w razie niekorzystnych warunków pogodowych, lub ilości chętnych, wieczór z lampami może być przeniesiony na inny termin.

WAŻNE INFORMACJE:
– Obowiązuje wyłącznie rezerwacja mailowa: sudeckakraina@o2.pl

– Miejsce spotkania: parking na Przełęczy Karpnickiej (GPS: 50.86153, 15.87957)

– Co zabrać: strój dopasowany do warunków zewnętrznych, buty najlepiej za kostkę oraz raczki
– Dobry humor
– Ilość miejsc ograniczona.
– Uczestnicy otrzymają na czas spaceru lampy naftowe.
– Ubezpieczenie NNW – we własnym zakresie.
– Udział mogą brać osoby pełnoletnie oraz osoby niepełnoletnie pod opieką pełnoprawnych opiekunów.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów, w czasie wycieczki obowiązuje zachowanie dwumetrowego dystansu lub zakrywanie ust i nosa, używanie maseczek jest obowiązkowe w środkach komunikacji. Uczestnicy wycieczki zobowiązani są do posiadania i używania indywidualnych środków do odkażania rąk.

UWAGA: Zapisanie się i korzystanie z usług B.T. Sudecka Kraina wiąże się z akceptacją i przestrzeganiem REGULAMINU dostępnego na naszej stronie interntowej

CZYTAJ REGULAMIN