Sudecka Kraina

 

Ornamental Farm Bukowiec i Sudecka Kraina zaprasza na wieczór literacki w świetle lamp naftowych po romantycznym założeniu parkowo pałacowym w Bukowcu. To serce Doliny Pałaców i Ogrodów, które kryje wiele ciekawostek. Między innymi o nich będziemy opowiadać, ale…
Podczas spaceru przeczytamy kilka fragmentów opowieści inspirowanych Sudetami i Dolnym Śląskiem, które mogą wywołać gęsią skórkę, między innymi Opowieści Ostateczne autorstwa Leszka Różańskiego. Będzie trochę tajemniczo, czasem strasznie, ale bez obawy, tej nocy potwór pod łóżkiem albo w szafie na pewno nie będzie na Was czyhał… Chociaż kto wie?
Nasi przewodnicy ubrani w  kostiumy z przełomu XIX i XX wieku, co jeszcze bardziej odda klimat spaceru.
Będziecie mogli też skorzystać z kawiarenki, gdzie Gospodarze serwują pyszną aromatyczną kawę, herbatę i kilka innych smakołyków. Dla Waszych samochodów przygotowany jest dogodny parking, jest toaleta, a w kawiarence znajdą się również pamiątki regionalne.
Na czas spaceru otrzymacie od nas lampy naftowe, ale zanim je zapalimy, czeka nas jeszcze zachód słońca na punkcie widokowym.
WAŻNE INFORMACJE:
• Obowiązuje wyłącznie rezerwacja mailowa: sudeckakraina@o2.pl
• Miejsce spotkania: Parking w Bukowcu przy Kawiarence w Artystycznej Stodole
• Dystans: około 3km
• Co zabrać: strój dopasowany do warunków pogodowych, buty najlepiej za kostkę
• Ilość miejsc ograniczona.
• Ubezpieczenie NNW – we własnym zakresie.
Biorąc udział w naszych wydarzeniach, akceptujesz Regulamin umieszczony na naszej stronie: www.sudeckakraina.pl
Ze względu na sytuację epidemiczną, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów, w czasie wycieczki obowiązuje zachowanie dwumetrowego dystansu, lub zakrywanie ust i nosa. Uczestnicy wycieczki zobowiązani są do posiadania i używania indywidualnych środków do odkażania rąk.
Tel:
+48 515 761 005 – Jarek
+48 504 586 966 – Ola
CzechEnglishGermanPolishUkrainian